Χαραλάμπους: «Τα παιδιά πάλεψαν, είμαι πολύ ευχαριστημένος»

Χαραλάμπους: «Τα παιδιά πάλεψαν, είμαι πολύ ευχαριστημένος» Χαραλάμπους: «Τα παιδιά πάλεψαν, είμαι πολύ ευχαριστημένος»

Οι δηλώσεις του Ηλία Χαραλάμπους στην δημοσιογραφική μετά το 0-0 με την ΑΕΛ...

"Είχαμε ένα παιχνίδι με ένα πάρα πολύ καλό αντίπαλο, σε μια δύσκολη έδρα για εμάς. Το πρώτο ημίχρονο ήταν μοιρασμένο, είχαμε και οι δυο ομάδες από 1-2 ευκαιρίες να βάλουμε γκολ, δεν τα καταφέραμε.

Δυστυχώς στο δεύτερο ημίχρονο έπρεπε να κάνουμε δυο αναγκαστικές αλλαγές. Φτάσαμε να βάλουμε και τον Απόστολο να παίξει αμυντικό χαφ διότι ήρθαμε με αρκετά προβλήματα. Τα παιδιά πάλεψαν μέχρι το τελευταίο λεπτό κάτω από δύσκολες συνθήκες. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από την προσπάθεια.

Τέλειωσε το πρώτο ημίχρονο, το δεύτερο θα είναι στην ΑΡΕΝΑ. Συγκεντρωνόμαστε για το παιχνίδι με τη Δόξα. Ότι καλύτερο στο φίλο μου τον Κέρκεζ για τη συνέχεια".