Ημέρες και ώρες αγώνων μέχρι και την 4η αγωνιστική

Ημέρες και ώρες αγώνων μέχρι και την 4η αγωνιστική Ημέρες και ώρες αγώνων μέχρι και την 4η αγωνιστική

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει το πρόγραμμα της 2ης, 3ης και 4ης  αγωνιστικής για τον Α’ και Β’ Όμιλο της Β’ Φάσης του Πρωταθλήματος Cyta.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ                                                                            
Σάββατο, 06.03.2021
18:30 Ομόνοια – Ανόρθωση             
Κυριακή, 07.03.2021
18:30 ΑΕΚ – Ολυμπιακός                 
Δευτέρα, 08.03.2021
19:00 Απόλλων – ΑΕΛ                                
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή, 05.03.2021
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ε.Ν. Παραλιμνίου      
Σάββατο, 06.03.2021
16:00 Πάφος FC – ΑΠΟΕΛ                                     
Κυριακή, 07.03.2021
16:00 Ερμής  Αραδίππου – Νέα Σαλαμίνα                                                                                                 
Δευτέρα, 08.03.2021
17:00 Εθνικός  Άχνας – Δόξα Κατωκοπιάς                           

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ                                                                            
Παρασκευή, 12.03.2021
18:00 ΑΕΚ – Απόλλων                            
Σάββατο, 13.03.2021
18:30 ΑΕΛ – Ομόνοια                           
Κυριακή, 14.03.2021
18:30 Ολυμπιακός – Ανόρθωση     
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή, 12.03.2021
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Πάφος FC                                     
Σάββατο, 13.03.2021
16:00 Νέα Σαλαμίνα – Eθνικός  Άχνας                                                                                     
Κυριακή, 14.03.2021
16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Ερμής Αραδίππου                                                                                                               
Δευτέρα, 15.03.2021
19:00 ΑΠΟΕΛ – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών        

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ                                                                            
Πέμπτη, 18.03.2021
19:00 Ομόνοια – ΑΕΚ                         
Κυριακή, 21.03.2021
16:00 Ολυμπιακός – Απόλλων        
18:30 Ανόρθωση – ΑΕΛ                    
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή, 19.03.2021
16:30 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ερμής Αραδίππου        
19:00 ΑΠΟΕΛ  – Δόξα Κατωκοπιάς                                                                                                                                            
Σάββατο, 20.03.2021
16:00 Πάφος FC – Nέα Σαλαμίνα                        
18:30 Εθνικός  Άχνας – Ε.Ν. Παραλιμνίου        


 
 








438