Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος φούτσαλ

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος φούτσαλ Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος φούτσαλ

Δείτε τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Futsal για την σεζόν 2019/20.


1η αγωνιστική:
Aραράτ-ΑΠΟΕΛ 4-6
ΑΕΚ-Αθηαίνου 9-2
ΑΕΛ-ΕΝΠ 3-2
Ομόνοια-Εθνικός Λ. 6-2


2η αγωνιστική:
Εθνικός Λ.-ΑΕΛ 2-4
ΕΝΠ-Αραράτ 5-6
Αθηαίνου 2-7
ΑΕΚ–Ομόνοια 1-4 (11/11)

3η αγωνιστική:
Ανόρθωση–ΑΠΟΕΛ 3-4
Ομόνοια-Αθηαίνου 8-1
ΑΕΛ–ΑΕΚ 4-3
Αραράτ-Εθνικός Λ. 5-3

 4η αγωνιστική (07/11):
Ομόνοια–ΑΕΛ 7-3
ΑΕΚ-Αραράτ 3-1
ΕΝΠ-Ανόρθωση 2-11
Αθηαίνου-ΑΠΟΕΛ 4-9

 5η αγωνιστική(14/11):
Ανόρθωση-Εθνικός Λ. 5-1
ΑΠΟΕΛ-ΕΝΠ 6-3
ΑΕΛ-Αθηαίνου 8-0
Αραράτ-Ομόνοια 2-4

 6η αγωνιστική (21/11):
ΑΕΚ–Ανόρθωση 4-4
Εθνικός Λ.-ΑΠΟΕΛ 0-4
ΑΕΛ-Αραράτ 4-3
Αθηαίνου-ΕΝΠ 5-8

 7η αγωνιστική (28/11)
ΑΠΟΕΛ–ΑΕΚ (19:00)
Ανόρθωση–Ομόνοια (20:00)
ΕΝΠ-Εθνικός Λ. (20:30)
Αραράτ-Αθηαίνου (02/12, 21:15)

8η αγωνιστική (12/12):
Ομόνοια–ΑΠΟΕΛ (19:00)
ΑΕΚ-ΕΝΠ (20:00)
ΑΕΛ–Ανόρθωση (20:45)
Αθηαίνου-Εθνικός Λ. (13/12, 20:30)

9η αγωνιστική (19/12):
ΑΠΟΕΛ–ΑΕΛ (19:00)
Ανόρθωση-Αραράτ (19:00)
ΕΝΠ-Ομόνοια (20:30)
Εθνικός Λ.-ΑΕΚ (20:30)

10η αγωνιστική (09/01):
ΑΠΟΕΛ-Αραράτ (19:00)
Εθνικός Λ.-Ομόνοια (20:30)
ΕΝΠ-ΑΕΛ (20:30)
Αθηαίνου-ΑΕΚ (10/01, 20:30)

11η αγωνιστική (16/01):
Ομόνοια–ΑΕΚ (19:00)
Ανόρθωση-Αθηαίνου (20:00)
ΑΕΛ-Εθνικός Λ. (20:45)
Αραράτ-ΕΝΠ (21:15)

12η αγωνιστική (06/02):
ΑΠΟΕΛ–Ανόρθωση (19:00)
ΑΕΚ–ΑΕΛ (20:00)
Εθνικός Λ.-Αραράτ (20:30)
Αθηαίνου-Ομόνοια (07/02, 20:30)

13η αγωνιστική (13/02):
Αραράτ-ΑΕΚ
ΑΠΟΕΛ-Αθηαίνου (19:00)
Ανόρθωση-ΕΝΠ (20:00)
ΑΕΛ–Ομόνοια (20:30)

14η αγωνιστική(20/02):
Εθνικός Λ.-Ανόρθωση (20:30)
ΕΝΠ-ΑΠΟΕΛ (20:30)
Ομόνοια-Αραράτ (20:30)
Αθηαίνου-ΑΕΛ (21/02, 20:30)

15η αγωνιστική (27/02):
Αραράτ-ΑΕΛ
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός Λ. (19:00)
Ανόρθωση–ΑΕΚ (20:00)
ΕΝΠ-Αθηαίνου (20:30)

16η αγωνιστική (05/03):
ΑΕΚ–ΑΠΟΕΛ (20:00)
Ομόνοια–Ανόρθωση (20:30)
Εθνικός Λ.-ΕΝΠ (20:30)
Αθηαίνου-Αραράτ (06/03, 20:30)

17η αγωνιστική (12/03):
ΑΠΟΕΛ–Ομόνοια (19:00)
Ανόρθωση–ΑΕΛ (20:00)
ΕΝΠ-ΑΕΚ (20:30)
Εθνικός Λ.-Αθηαίνου (20:30)

18η αγωνιστική (19/03):
ΑΕΚ-Εθνικός Λ. (20:00)
Ομόνοια-ΕΝΠ (20:30)
Αραράτ-Ανόρθωση (20:30)
ΑΕΛ–ΑΠΟΕΛ (20:45)

Πηγή: balla








111